KONST / Litografier / Färglitografi 17142058

nr 1714 2058

Ulf Lundell

(f. 1949), Sverige

Signerad, numrerad 78/100, daterad -93, "Måne över Haväng". Färglitografi, bildmått: 30x22 cm, yttermått inklusive ram: 54x44 cm

Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 28 juli 2025
kl 18:13:14

28/7 18:04:17 1      Vinnande bud

Ulf Lundell

Läs mer om Ulf Lundell